Rozumíme řepce. Co to je RAPOOL? Zjistěte více.


Zkušenosti a znalosti sbíráme už 120 let

Společnost RAPOOL se může pochlubit nejdelší tradicí a největší sumou zkušeností v oblasti šlechtění řepky v celé Evropě. Hybridy řepky RAPOOL posunuly pěstování řepky směrem k vyšším výnosům i stabilitě. Díky šlechtění RAPOOL je dnes řepka ekonomicky a ekologicky hodnotnou plodinou.

Kompletní výroba osiva z jednoho zdroje

Výzkum, šlechtění, produkce osiva, technologie moření a prodej – vše od jednoho dodavatele a z jednoho
zdroje – RAPOOL. Výsevní jednotka obsahuje 500.000 stoprocentně klíčivých semen. Made in Germany.

Největší šlechtitelská síť řepky ozimé v Evropě

Více než 180 lokalit, na nichž naleznete více než 100.000 zkušebních parcel, zde je kontinuálně prověřována výkonnost odrůd a jejich vhodnost do daných pěstebních podmínek. Široká základna zkušeností a jasná orientace na budoucnost umožňuje společnosti Rapool již dnes šlechtit hybridy, které poskytnou maximální výkon a stabilitu v podmínkách, které přinese zítřek.

hybridní odrůdy s maximální efektivitou a výkonem

RAPOOL nabízí ucelené portfolio registrovaných a důkladně prověřených hybridů do všech oblastí. Hybridní odrůdy RAPOOL zabezpečí vyšší výnos semen i oleje. Portfolio RAPOOL je odpovědí na současné požadavky na pěstování, jako jsou redukované zpracování půdy, redukované hnojení a ochrana plodin, flexibilita období sklizně a termínů setí a stále extrémnější povětrnostní podmínky.

Orientované na praxi a spolupráci

Společnost RAPOOL nabízí ve všech zemích prodeje pro zemědělce komplexní poradenský servis. Vedle komplexních a kompetentních praktických rad na Vaší farmě se také jedná o informace na polních dnech a při odborných akcí. Společnost RAPOOL zakládá svůj přístup na partnerství s pěstiteli odrůd.